0

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nas

Nie możesz zmienić Świata ale możesz zmienić już torebkę.ZENDELION s.c. to firma rodzinna. Troje indywidualistów dzielących pasję od 1995 roku.
Produkt końcowy jest efektem konfrontacji naszych pomysłów w połączeniu z nieprzerwaną obserwacją najnowszych trendów i zastosowaniem nowoczesnych surowców oraz wyszukanych dodatków.

Współpracujemy z wiodącym na polskim rynku producentem toreb KAREN i CHIARA.
Na przestrzeni lat działanie to przyniosło lojalność i zaufanie klientów poszukujących porozumienia pomiędzy klasyczną elegancją i nowoczesnym kształtem oraz funkcjonalnością.

Jesteśmy dumni, gdy klienci doceniają nasze zaangażowanie.
Jesteśmy jeszcze bardziej dumni, gdy polecają nasz sklep.
                                                                                       

Dziękujemy,
            LOGOAtuty sklepu ZENDELION.COM

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ: zamówienie wysyłamy w ciągu 24-48 godzin.

NISKI KOSZT TRANSPORTU: koszt transportu pokrywa tylko jego realny koszt dostawy, bez opłat ukrytych.

UBEZPIECZENIE PRZESYŁEK: każda przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona i spakowana. Każdy produkt zakupiony przez Państwa jest ubezpieczony podczas transportu.

14 DNI NA ZWROT ZAMÓWIENIA: gwarantujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny.

OBSŁUGA KLIENTA: w każdej chwili mogą Państwo wysłać do nas zapytanie dotyczące produktu. Pod adresem kontak@zendelion.com odpowiadamy precyzyjnie, szybko i szczegółowo. Udzielamy również porad dotyczących pielęgnacji i przechowywania naszych produktów. Dbamy o ochtonę danych osobowych naszych Klientów. Szczegóły określono w Polityce Prywatności sklepu www.zendelion.com.

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW: niezwykle dużo uwagi przykładamy do starannego dobrania tkanin i okuć, z których wykonane są nasze produkty. 
Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły zawsze były dla nas niezmiernie istotne. Uważnie śledzimy nowe trendy i stosujemy je w naszych kolekcjach.

POLSKA PRODUKCJA: jesteśmy dumni z faktu, iż nasze produkty pochodzą z Polski.

NOWOCZESNY SKLEP: jest przede wszystkim bezpieczny. Ułatwia nawigację, sprawia że podróż wśród różnobarwnych torebek staje się przyjemnością.

PROMOCJE I AKCJE RABATOWE: zależy nam aby strona sklepu była ciekawa i atrakcyjna dla odwiedzających.  Krótkie serie, częste wymiany kolekcji, promocje cenowe, gratisowe podarunki do zakupów zapewniają odwiedzającym dużo nowych wrażeń.