0

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nas

Jedna, mała torebka
bywa natchnieniem do ekscytującej przemiany.
My to wiemy.
Każdy nadchodzący sezon stawia  motywujące wyzwania.ZENDELION s.c. to firma rodzinna. Troje indywidualistów dzielących pasję od 1995 roku.
Produkt końcowy jest efektem konfrontacji naszych pomysłów w połączeniu z nieprzerwaną obserwacją najnowszych trendów i zastosowaniem nowoczesnych surowców oraz wyszukanych dodatków.

Współpracujemy z wiodącym na polskim rynku producentem toreb KAREN i CHIARA.
Na przestrzeni lat działanie to przyniosło lojalność i zaufanie klientów poszukujących porozumienia pomiędzy klasyczną elegancją i nowoczesnym kształtem oraz funkcjonalnością.

Jesteśmy dumni, gdy klienci doceniają nasze zaangażowanie.
Jesteśmy jeszcze bardziej dumni, gdy polecają nasz sklep.
                                                                                       

Dziękujemy,
            LOGOAtuty sklepu ZENDELION.COM

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ: zamówienie wysyłamy w ciągu 24-48 godzin.

NISKI KOSZT TRANSPORTU: koszt transportu pokrywa tylko jego realny koszt dostawy, bez opłat ukrytych.

UBEZPIECZENIE PRZESYŁEK: każda przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona i spakowana. Każdy produkt zakupiony przez Państwa jest ubezpieczony podczas transportu.

14 DNI NA ZWROT ZAMÓWIENIA: gwarantujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny.

OBSŁUGA KLIENTA: w każdej chwili mogą Państwo wysłać do nas zapytanie dotyczące produktu. Pod adresem kontak@zendelion.com odpowiadamy precyzyjnie, szybko i szczegółowo. Udzielamy również porad dotyczących pielęgnacji i przechowywania naszych produktów.

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW: niezwykle dużo uwagi przykładamy do starannego dobrania tkanin i okuć, z których wykonane są nasze produkty. 
Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły zawsze były dla nas niezmiernie istotne. Uważnie śledzimy nowe trendy i stosujemy je w naszych kolekcjach.

POLSKA PRODUKCJA: jesteśmy dumni z faktu, iż nasze produkty pochodzą z Polski.

NOWOCZESNY SKLEP: jest przede wszystkim bezpieczny. Ułatwia nawigację, sprawia że podróż wśród różnobarwnych torebek staje się przyjemnością.

PROMOCJE I AKCJE RABATOWE: zależy nam aby strona sklepu była ciekawa i atrakcyjna dla odwiedzających.  Krótkie serie, częste wymiany kolekcji, promocje cenowe, gratisowe podarunki do zakupów zapewniają odwiedzającym dużo nowych wrażeń.